Edition Lift Treatment Vaata suuremalt

Edition Lift Treatment

Uus toode

Võimas vananemisvastane duo: Edition Lift ampullid ja 3.5 kreem

Koge nooruslikkust ja elujõudu, mida pakub meie uuenduslik vananemisvastane kuur! Alusta oma teekonda juba täna ja märka selle kiireid tulemusi. Kasutades Edition Lift tooteid kuurina, märkad juba esimestel päevadel, kuidas kortsud taanduvad ning nahk muutub siledaks, säravaks ja visuaalselt tõstetuks.

Rohkem infot

195,00 € koos maksudega

Rohkem infot

Edition Lift ampullid (30×2 ml): Mereplankton ja bimolekulaarne hüaluroonhape täidavad kortse juba pärast esimest kasutamist. Ampullid muudavad naha siledaks ja nooruslikult pinguldatuks. Bioloogiliselt toodetud intelligentsete peptiidide erakordne kombinatsioon stimuleerib kollageeni kiudude taastootmist, andes nahale pringima välimuse ja vähendades kortse.

Edition 3.5 kreem (50 ml): Kolmedimensionaalne hooldus, mis tõstab näokontuure ja silub kortse, tagades tõhusa ja märgatava vananemisvastase toime. Tervita kevadet särava ja elastse nahaga. Meie kvaliteetsed tooted annavad Sinu nahale uue hingamise.

Tulemused, mida võid oodata: 

  • Siledam ja nooruslikum nahk
  • Intensiivne niisutus eri nahakihtides.
  • Vanusest tulenevate ja miimikakortsude märkimisväärne vähenemine.
  • Kollageeni tootmise stimuleerimine ja kollageeni kiu kaitsmine lagunemise eest.
  • Erakordne toimeaine “Youth Gene”, mis stimuleerib nahka looma selle loomupäraseid täiteaineid, taastades naha noorusliku välimuse ja volüümi.

Kuidas teha intensiivset kuuri?
Kanna pool ampulli hommikul ja teine pool õhtul puhastatud ja toniseeritud näole ning kaelale. Pärast seerumi täielikku imendumist kanna peale Edition 3.5 kreem. Jätkuva ja pikaajalise tulemuse saavutamiseks kasuta kreemi ka pärast ampullide kuuri lõppemist.
Alusta oma päeva Edition Lift’iga ja vaata, kuidas Su nahk muutub iga päevaga üha kaunimaks. Too oma iluhooldusesse kevade värskus, lase oma nahal õide puhkeda ja tervita kevadet särava ning sileda nahaga.

Meie CNC Edition Lift Treatment aitab tõsta näokontuure ja vähendada kortse, tuues esile Sinu loomuliku ilu.

Pane tähele: Tulemus, mis kestab – Edition Lift ampullid ja 3.5 kreem!